prečo je stále menej e menej bytov, bývania? ved ludí je čoraz menej a menej. a na dedinách prázdne domy, alebo v nich býva jedna babka.
prečo je stále menej e menej bytov, bývania? ved ludí je čoraz menej a menej. a na dedinách prázdne domy, alebo v nich býva jedna babka.
to nemôže byť pravda
a nedáš ktorého spasitela si volil?
ked môžu ládovať nekonečné peniaze, tak môžu aj niečo požadovať- či?
amíci sa nevedia presadiť trhovo, v obchodnej súťaži, tak musia použiť vydieranie. A m-úmia sklapla
a videl si štatistiky vo "vyspelom západe"? čo to tam tí dôchodcovia(a fico) robia?!
senožer valdis- .lb sklerotik
poznám pár prípadov ked žili spolu 7,8 rokov a potom sa vzali- a hned sa rozišli. Je iné žiť "spoluô len tak bez záväzkov a už potom napevno
málo, málo............. kedy bude dosť?
je rozdiel prečo má niekto veľmi malý dôchodok- či fakt mal prácu kde malo zarábal(boli a sú aj také), alebo sa flákal, optimalizoval, podvádzal............
kapitan ked sa pomýli aj pravdu trafí
ved im všetko nežer!
ustúpil- z 2,5 na 15!?
drogy majú svoje následky
ešte dnes niekto rešpektuje OSN? či to musia len menšie štáty? velkí si robia čo chcú?!
Odporúčame