dodal by som- často máš "divné" komentáre, blogy.
kde ma nechcú- tam sa netlačím
dodal by som- často máš "divné" komentáre, blogy.
kde ma nechcú- tam sa netlačím
a čo tak niečo s tým urobiť(ako napr. v st. tenise)- vyššie siete, mäkšie loptičky...........?
tak netlieskaj
väčšinou bomby, občas pomoc?!
málo efektívny? 2 strely- 2 goly??!
za čie?? dobre sa rozhadzuje za cudzie
za vraždu v teplárni je kto zodpovedný?
taká stavba pre skrátenie trasy o pár minút? zbytočne vyhodené peniaze(ak sa to raz dokončí)
ty googliš koho- ked trepeš také nezmysly?
tí čo zostali- najmä ženy. len aby nenarukovali!
snaž sa spomenuť ako sa voláš senožer
spomaluje rýchlejšie- alebo- zrýchluje pomalšie!!
senožer valdis má sklerozu- ani nevie o čom je reč- a zabudol ako to bolo u nás pred rokom 89
tento senožer valdis je ..rostý od narodenia. lutujem jeho famíliu. ved ten ani nevie čo je slušnosť
nepi tolko a počúvaj
akosi si sa tej bukvice dotkol :-)
Odporúčame