ty si chodil(vraj)- a aj tak si za ....!
ty si chodil(vraj)- a aj tak si za ....!
ty si už ťažký úder utržil- a nie raz
elita herectva- jeden za 18, druhý bez dvoch za 20
no na teba sa ani zdaleka nechytá!
matelka môže obhajovať len nesvojprávny jedinec
a spodná hranica bude kolko? 11?
tak sa dežo neozývaj
ved chodte, chodte!
a ty ho chod vyleštiť partnerovi
no vidíš- konečne začínaš chápať súvislosti
mali im dať štát a nie ich vyhánať a bombardovať
a na teba zase slovenská, však??
no to je jasné- táto elita nebude mať nikdy dosť. ktovie keby nemali ráno chleba v obchode
my sme v dávnych časoch boli na zákl. voj. službe a čas sme krátili športom-a dnes už aj vojaci hraju PC- asi tak aj bojujú!?
nie s bielou- s dúhovou
nerobte prieskumy len v Blave a okolí- chodte aj na vidiek- Oravu, liptov, spiš...........
myslím tie deti, ženy, starcov čo ich presúvajú hore dole a zabíjajú pri preberaní hum. pomoci
++++++ francúzsko, švedsko............
my to zvládneme!!
podte, vitajte!!
Odporúčame