straší ťa hamas? a preto musia zomierať tísíce civilistov? to je riešenie? čo s tým majú robiť civilisti?
straší ťa hamas? a preto musia zomierať tísíce civilistov? to je riešenie? čo s tým majú robiť civilisti?
šimečka a další významní politici?? :-)))))))))
hádam pračiek-.či?
EU štáty dávajú dotácie zákonne!?
ešte že amíci, židia......... prinášajú všade mier
a nevidíte nejaký rozdiel v EM EU a číny? naozaj??
hovorí(tára) sa o tom už dlho. no akosi to nejde a nejde
podte, vitajte!! my to zvládneme!!
ved to je predsa najväčší kandidát to EU a Nato- t.j. je to najdemokr. štát na svete
bud to, alebo veľa slope
dúfam že nebudeme zase budovať nepriedušnú vých. hranicu a nevyhodia nás zo šengenu
pekne sebakriticky si sa pomenoval
že by majdan II?
:-)) čo ti šije?? :-))
a zmrzlina a voda nie sú dostupnejšie- ako tie autá?
skoro ako ty- lebofico
tvoje iste nemá
Odporúčame