sú z papiera?
sú z papiera?
nie je ich tu až tak veľa- ty a ešte pár jedincov
zas si vedla, podla teba nepácha samovraždu únia, ktorá lezie niekam emerike a zabúda na seba
a únia je na tom ako? len sa niekam strká a strká!!
kto chce kam- pomôžme mu tam. Tak jednala Eúnia- tak sa tam dostala. no chudáci občania.
ľutujem ich, zažil som to v istanbule- hrôza
trampík by chcel zase vojnu(aj svetovú) ale nie na emerickom kontinente!?
a na vyspelom západe je to ako- množia sa a množia?? či??
nevidel si v telke? firma skrachovala a býv. zamestnanci chcú nie 8- 13 platov odstupného
lepšie boli úsporné opatrenia, uľahovanie opaskov, nezamestnanosť 25%, pracujúca chudoba................................
mladí- makať pri výrobe(aj detí)!!
si sa nepochválil že si madar
:-) nič nerobili- nemali dôveru- a nič nepokazili. len trepali teorie
++++++++
no to je pre mdlého partizána privela čísiel
nie je to také jednoduché- a čo odpisy, provízie, akcie, zisky, náklady........................?
pravda, no chcelo by to pripomenúť aj hlavu hydry- UEbrusel- ako sa tam šetrí- na platoch, úradníkoch, komisiách, rozdávaní(UA, zbrane, green deal.........) atd atd a potom chcú aj naši papaláši!
Odporúčame