maťko- nečítaj hlúposti a chod makať- aj do spálne
maťko- nečítaj hlúposti a chod makať- aj do spálne
no možno niektorí
ludia už nevolia mikikloša. hujera, matelka....... nevieš?
už si sa odsťahoval od mamičky a začal makať??
myslíš studenkovú, vašaryovú ......?
+++++++ aj v práci, aj v posteli. A žiadne LGBTI+++ to nezachráni
to čo z tvojej huby
tichoooooo- čo si to dovolujete písať?? fujjjjjjj!
verím že súkr. nemocnica neberie peniaze od štátu
doje....miešané všetko- príroda, súdy........... už sa v tom ani divá sv..ošípaná nevyzná!!
aká starosť o jeden skorumpovaný štát!? kde bol, a prečo sme museli budovať strážené hranice pred vojnou? čo sa také zmenilo?
ha, ha- kde žijete? dookola plno studien- a žiadne povolenie.
ty ho iste nezaujímaš
to u Pc partisána pôjde ťažko, až vôbec :-)
jeden za 18, druhý bez 2 za 20!! fuj
ale si tu vyprávate bludy vy "slušnáci"! fuj!!!!
Odporúčame