kto sa môže zastávať vrahov?
kto sa môže zastávať vrahov?
ty senožer zase nič nechápeš! ako vždy!
aj na úkor všetkých okolo a vo svete
ked to tvrdí senilný senožer :-)
nebol som za EM, no postupne mením názor ale- ešte je to niečo nepraktické, drahé, ale verím že časom sa to zmení- aj ked ja verím viac vo vodík :-) - no to je zatial sen. Alebo v niečo iné.
blanár je zase vedla! izrael vyvolá vojnu, genocídu a blanár mu podakuje za pomoc!? :-))
žiaľ- našťastie- je tu demokracia- rozhoduje väčšina
vojnový zločinec!? nezatvorili ho?
ved ja súhlasím, no minule tu kdesi kritizoval práve také malé autíčko. A zase sa nedá tvrdiť že každý by také mini chcel :-)
mať tak vaše starosti! :-))
a najmä UAfili
:-) - nevieš? za všetko zlo môže lenon
ešte si mi neodpovedal- chváliš(či kritizuješ) tie malé autá? ako minule Inster(či Spring- už nepamätám)- kto by to chcel?
Odporúčame