UA by možno aj mala, no niektoré elity nie
UA by možno aj mala, no niektoré elity nie
kto by čítal jeho kydy?! mám ho v ignore a je klid
čas lieči všetke rany! vtedy to bol alkoholik, teraz po rokoch fantastická hviezda
nemusí to tak vždy byť
dil.nko- ved sa vzdaj dôchodku- ušetríme
obnovuje- či ozbrojuje? lebo to je dosť rozdiel
tebe sedí?
dajú sa dohladať! no a? nemajú kožu na ksichte? nemajú žiadnu hanbu pred občanmi?
slová, slová- a niečo o sebe, o svojom zmýšlaní o gaze, iráne.....................?
dobre sa ti tára z mamahotelu! začni už robiť niečo poriadne
čo to znamená- 10x menej?
ktorý ho stvárnili predtým.!
ked prednosť má kariera, dovolenky, kámošky, psíčkovia, užívanie si............................ a rodina možno niekde na konci. A potom plač a škrípanie zubov.
tipuješ a hovoríš na ...no.
nejde o nejaké plusky- ide o vyjadrenie názoru(aj ku blogu a blogérke). Učiť som v takej triede neučil- nie som učitel, no mám hodne príbuzných, ktorí tam učili a roky učia a mám túto komunitu všade okolo- takže počujem o nich hodne. A nakoniec- ved ti dávam za pravdu- vo väčšine názorov
och, zase je tu tento trapko
Odporúčame