o agresii izraela voči susedným štátom tam nie je nič?
o agresii izraela voči susedným štátom tam nie je nič?
skeptický- jemu to nevyhovuje
buzerantov, lezby...... je možné propagovať, kompliment vysloviť je trestné!!
je ju na tebe dobre vidieť!!
on predsa s nimi nemá nič- klidne môžu podvádzať a vyciciavať štát- podobne ako on
šéftréner hovorí niečo iné
mala by si dať niečo sladká napr. čokoládu. lezie jej to na mozog
++++++++
ale toto tu mnohých diskutérov netrápi- ich trápia 13. dôchodky
randí už roky! to je čo?
a múdri nemci zavreli atomky a slovensko musí predávať na burze
ale čosi- on najlepšie vie čo bude
:-)) včera písali v tv- 13% firiem odišlo z ruska, 32 % obmedzilo aktivity, zbytok tam veselo podniká
++++
ved dôchodok ani nebude, škoda platiť- a potom plač a nadávanie na hnusný štát. A nakoniec im kapitán D ešte dopláca
ja to tu vypisujem už dlho- hnusná čína
niekto ti zviedol manžela? chudák nesvojprávny
nad už mal dávno byť v teplákoch. tebe ..be
a zabudol si na jutuberov, influencerov, blogerov, spoluobčanov.......................
ta múdra opozícia vie všetko skôr- a lepšie- ako ministri. a pritom tam jedna "novinárka" tvrdila že madarské testy hovoria že je všetko ok
o čom to píšeš? za hnusného socíku sa nič nepostavilo, nič neurobilo- len sa brali peniaze :-)) ako tu mnohí vypisujú a minule nejaký bl.eček mir.ček.
Odporúčame