najlepšie sú až záporné úroky
Ano- ale na svoju budúcnosť mali myslieť už dávno, mali meniť korupčnú a mafiánsku spoločnosť a mali skôr uzatvárať pozitívne vzťahy so susedmi, EU- a nie zbrojiť a utláčať svojich(rusky hovoriacich) občanov
správne- uťahovať opasky a úsporné balíčky- ale nie pre všetkých!
aj deti sa za neho hanbia
že sa za teba tvoje deti hanbia nemôže lebofico
a šéf najsilnejšieho štátu sveta
aký mal zisk gazprom za minulý rok? málo? ešte mu ho chcete zvýšiť??
darmo vstaneš o piatej a dáš uterák- ked tam o deviatej nič nenájdeš
to máš ale príživníkov rodičov!
trebalo, trebalo- prečo si sa neučil?
ja som raz dávno chcel s ním diskutovať- no je to márne, je to márne- nebude zo psa slanina ani s de..la diskutér a tak je odvtedy v ignore
oni to vypisujú ako keby to oni robili pre naše dobro, pre dobro štátu- a nie pre svoje- pre prachy
keby nás neoslobodili rusi tak by si tu asi nevypisoval
a slovensko ostatný svet zatvorí ako čiernu dieru! matelkovič 2x premiér?? sodoma gomora
v siedmej, ôsmej- to si mal spolužiakov osadníkov? a to boli akože komančovia?
nevieš- juesej a nato. a ešte eubrusel
a zelený feťák už nikomu nerozkazuje
zlatí komunisti v emerike- prepustia ich, zatvoria firmu- no oni idú do roboty!!
Odporúčame