ešte si sa nezabil?!
ešte si sa nezabil?!
a senožer valdis ani nevie o čom je reč
UA sa blazni!! ++++ tutmáčik
nechcela čisté sterilné lietadlo resp. letieť sama?
s marenou hlúposť
to sú paradoxy- nemci sú demokrati a rusi fašisti!
nielen líže- trčia mu z neho len päty
pre tupú ideologiu aj skapať
ked oni nič iné nevedia- len pindať!! žiadny rozumný návrh od nich ešte nezaznel
najlepšie je nechať tak na samovývoj, nevychovávať- ved decko môže všetko, musí mať na výber- a potom plač a škrípanie zubov, lebo dieťa si robí čo chce, nikoho nerešpektuje- ani samotných rodičov
tomáš povedal že sa nezníži- ostane rovnaký
Kam- do jeruzalema?
to je ten vyvolený národ? vie čo je genocída? a svet mlčí!!?
to sú kto tí- poctivci? štátu nič, štíhly štát??
+++++
za to posledné však môže aj vláda!
++++ a nielen to- zaostávanie technologii, inovácii za svetom- najmä čínou.
Odporúčame