práve včera jeden pán dôchodca tvrdil- mne matelko dvihol 2x dôchodok!!!!
práve včera jeden pán dôchodca tvrdil- mne matelko dvihol 2x dôchodok!!!!
nechceš tam byť vyrušovaný?
kde tvrdím že to ty tvrdíš?? nauč sa čítať!
kde boli ešte pred pár rokmi švedi? a vidíš kde sú teraz!
a ako dlho vládli tvoji opozičníci? kde nás dotiahli? prečo tu nechcú ani migranti?
celá blava je predsa progresívna
pán doktor- tu máte ističa!!
a vyspelý západ podporí hitlera, naslubuje, uzavrie zmluvy a potom zradí :-)))
propaganda možno nie, ale stratovosť ich výrobcov možno áno
ja že to je napr. o pápežovi- ale o korčokovi? to má byť nejaká excelencia? skôr existencia!!
++++++++ a nielen pisalkovia a prestituti, ale aj matelko, remiškompa, krupa, nagy........... keby slušne ale hulvátsky
ved sa nakupovalo ešte pred koncom roka a pred trumpetovými clami čo najviac. a ak by nebolivysoké clá na čínske autá tak by sa predávalo viac- číny
++++++++
už nám ostáva len odskúšať šimečku- a kruh sa uzavrie
ešte že nikto z vyspelej EU neobchoduje s russkom! a oni si môžu ovela lahšie dovoliť nakupovať za tie vysoké "svetové" ceny
najlepšie a najlacnejšie(vraj) je všetko zastaviť, zakázať, nerobiť nič. A liečiť sa pôjdeš ku vajdovi
ešte mal poslať teba
tak tak- kto by nepodporil zbrojný biznisss(a najmä- emerický)?!
Odporúčame