pre starého zamestnanca penazi niet, dáme ich mladým! Ale tým sa robiť nechce(mnohým)
pre starého zamestnanca penazi niet, dáme ich mladým! Ale tým sa robiť nechce(mnohým)
oni spolu bojujú? a čo nato hovoria rusi, fandia im?
a opozičníci nikdy nedovládli, lebo ich rozdelí individualne kradnutie
ale môžu ho trafiť do korčule a - dá gool
matovič je bl- pacient
ale ako rom môžem- aj na svojom- bez povolenia!? Ved mi to potom primátor vybaví! či?
pozri si dom odborov v odese a grilovanie
100 bodov!
vieš niečo konkrétne či len tak táraš igiot?
poču som od predajcu(škody)- nezarábajú na predajoch aut- ale na servisoch
kto je tupý je tupý. nepomôžu mu ani 3 vysoké(trojposchodové) školy
a blázni ako ty do zariadenia
rok je príííliš dlhá doba!! vieš čo všetko sa za ten čas môže pokaziť? radšej každý mesiac!! alebo týžden!?
+++++
mladých poslali za hranice, vyrábať, pestovať netreba- dovezieme, uťahovali opasky- vydržte- za 4 roky tu bude švajc, zadotovali miliardami banky a potom za pár šupov darovali.......malchárek vie!
a to auto čo bude stáť je najnebezpečnejšie
Odporúčame