ale polepšili si osadníci!! matelko je náš!!!!!!!!!
ale polepšili si osadníci!! matelko je náš!!!!!!!!!
diery po pacientovi treba látať
skús odísť- nebude
je jedno v kolkých dávkach sa vyplatí- môže aj v jednej- ide o sumu- retard/ka
veru- miki rozdal zlaté vajcia slov. ekonomiky- a skoro sadarmo
a teba iste nikto neplatí a aj tak si b....
vrátia amícom - aj s úrokami
ale ved nech sa bráni- ale za svoje a so svojími partákmi! lenže tam nič nebolo a ešte aj tie dary sa rozkrádajú
už odišli do 2.piliera tisíce- a majú prd
:-)) už to vidím ako niekto dobrovolne platí štátu :-)) štátu nič!!
kto by sa mal o teba starať? postaraj sa sám!
:-)) a nič neoptimalizuješ?? seš blbej??
ale máš vyššiu produktivitu- celé robotické linky- robošov tolko netreba
dúfaj že sa dôchodku nedožiješ- ako tvojí rodičia
na západe ide na dôchodky až 15 % HDP, u nás 7
pridaj- 35 rokov- zabudol si na mikiho a spol. a pacienta a MOM-ky
mnohí sa nevedia uskromniť, prispôsobiť.....- radšej si užiť a využiť a zanechať ženu, deti
a gaza nie je k veci? tam nie sú deti, ľudia?
celé zle, daj si pár príklepov o radiator
Odporúčame