tak vidíš- máš šancu
tak vidíš- máš šancu
teda - teba
no to vy dvaja ste zase odborníci- na všetko :-)
a zase len drísty- videl si zábery s Gazy?
trochu mimo- takže nepotrebuješ lekára, učitela, záchranára..........? A možno aj tí nenávidení poslanci, politici možno niektorí niekedy vytvoria aj niečo užitočné! Nemyslíš?? A možno aj ten živnostník niekedy potrebuje od štátu- nielen mu dáva- napr. v školstve, v prípade ťažkej choroby........!! Nemyslíš??
počul si už niečo ako- trhový mechanizmus?
to je trh, či komunizmuss??
načo to vypisujete? koho to zaujíma? asi nikoho vo svete. vyvolený národ môže
asi je to na lekárovi- ja mám inú skúsenosť- no žiaľ, nepomohlo to.
ako EM tak aj vodík sa možno vyvinie- uvidíme
ktoré su naj- lepšie a ktoré naj-horšie? tie čo najviac zdierajú zákazníka?
už tu nejaký čas čítam- významný nárast! A možno sa čudovať- s takými dotáciami? ešte že čína dotuje EM
a elektr. kolobežky
Trump & family zarobili
pán doktor- pacient je tu!! len tipuj!! :-))
kto kedy porazil rusko?
Odporúčame