a pošle aj bojovníkov? či pôjdeš ty?
a pošle aj bojovníkov? či pôjdeš ty?
aj vidíme
a stratený partisan už je celkom mimo
tak si dobre začal- a tak sa ohodnotil
a neurobí sa tým trochu poriadok v účtoch? a nevadí to niekomu?
s súhlasom OSN? či bez? ako vždy
1400(?)x 1 200= ?????
vieš počítať? tak počítaj že so mnou nevy...babreš!
si zaspal desiatky rokov- a čína ne= sa vietnam
rodičia bývajú spolu??
až terazky? doterau neboli, nechceli?? :-)))
jasné- sú tam čínania- nevieš?
ty dáš sankcie a chceš lacné? prečo sme museli budovať strážené hranice na UA lebo by nás ani nevzali do šengenu? prečo UA nemala už dávno nejaké uzatvorené pakty zo západom? a až teraz je vzorom demokracie? lebo to niekomu vyhovuje- vojna s russkom! ty prozápadný kolaborant! odstrihnime sa - a plaťme kdejakým priekupníkom za ruský plyn.
už nie sú krízy?
ktorý štát vo svete nie je zadlžený?? usa, japonsko, nemecko.............??
teraz krízy nie sú??
vysvetli - dal si russom 15 sankcií a chcel by si dostávať sadarmo??
++++++++++
Odporúčame