načo by ťa krmil?
načo by ťa krmil?
nejde o udávanie- ide o to že má pravdu- a štátu(vedúcim) to zjavne vyhovuje. Ved o tom už rozprával pacient- ako všetci podvádzajú len on poctivo odvádzal- no nikto- ani on- s tým nič nerobil.
pár prípadov? kde žiješ? myslíš že to ludia po celom Slovensku nevidia, ako to funguje??
++++++++++
+ rôzne optimalizácie, čierna práca, šedá ekonomika...........
dufam že si spokojný že sme sa odstrihli od russka a teraz platíme násobne viac a zarábajú na tom kdejaký priekupnici- na ruskom plyne!!
++++++++++++++++
odstrihnime sa o russka! to nič že bude všetko drahšie- my to zaplatíme!!
no konečne- už sa PS a mnohí diskutéri tu ukludnia- príživníci dôchodcovia! konečne im to vzali!!!
zastrelil si medveda?
to nechýbajú nikomu- t.j. bačovi na košiari
a toto tu čudo má právo voliť!? prežúvaj a mlč senožer
never všetkým bludom! no ty so svojou demenciou už nevieš rozlíšiť realitu
ozval sa tu pý senožer.
aby minister neskrachoval! :-)
a čo by akože mali riešiť a očakávať od opozície? tie ich bludy?
troll už tam je, ešte musíš napísať - prachy- ty troll! nič iné nevieš!?
neuspech snehulienky? treba pridať farby, tepla...........
Odporúčame