:-)) klud- otváraš aj chladničku?
:-)) klud- otváraš aj chladničku?
niečo spraviť- čo? žiadny návrh, žiadne zlepšenie situácie?
super- tentokrát zbohatneme! :-) tolko kriku pre nič
veru- UA náš vzor!
ale chce- len musia byť lacnejšie, dobíjatelné- a pôjde to
s vodíkom je to skoro ako s elektrinou- mne sa viac páči vodík. počkáme- uvidíme.
teraz sa zbadala "únia"? kde boli doteraz- aj taký macron
nie každého zaujímajú nejaké kecy- hocikoho
ktorí národniari? kapitán?
a stále taký čo tu len tára proukrajinské bájky
tebe to vôbec nepomáha
daj si čelovice o radiator- možno to pomôže! aj ked u teba pochybujem
ešte si tu? verím že už dávno brániš UA a tým aj EU
prečo nebola UA v žiadnom spolu už predtým? ten vrchol demokracie a udatnosti
alebo tých bojovníkov z tejto diskusie
že to hovoríš ty!
s platením nevidím problém- zatiahneme to predsa my(aj ked nebude na chleba)- ale s tým ostatným máš pravdu
už je to tady!
Odporúčame