čo dupa vie o predstavách ruska??
čo dupa vie o predstavách ruska??
ale pacient založil akýsi fond! len neviem kolko platov tam vložil- 1?
možno by jej to robilo dobre
ozval sa enteligent!!
padá kubo z mrakodrapu- ešte je to dobré!!
počul si už niečo o zelenom komikovi? či ešte ništ?
si na hlavu? čo s tým má fico? či "myslíš" že rozhoduje aj v juesej?
a ešte by mal niečo dostať za tento záslužný čin- napr. basu
:-) velmi sa trápiš? hod si to sám- tak žiť!
ale ved to je rozhodujúca väčšina(v kaviarni)
kde priznávaš svoj majetok?
ak nemáš čo robiť- niečo užitočné tak sa prechádzaj
a irus má? tá sa rozumie do všetkého. A aj medvede menia svoje správanie a návyky-a majú svoj rozum
nič nošie nemáte?? už to tu visí týždne. robte niečo!
ty o niečom rozhoduješ? pobavil si
Odporúčame