uršula a eu to predsa už dávno vyriešila :-))
uršula a eu to predsa už dávno vyriešila :-))
o tebe to už všetci vieme
ešte že máme EU!! uráááá!!!
teraz predsa nikto neuteká- či?
voči niekomu zavedieš xy sankcií ale chcel by si od neho lacné energie!?
ked nebudú nové- aj jazdenky zdražejú
počuli ste niečo ako poistný kmen? a niečo o tom aký kmen má všeobecná a aký súkromné?
never tomu- vôbec nefunguje podla tvojej hlavy
do AAAAAA auta by som auto nikdy nedal- bol som tam už pár krát :-)) a boli smiešni - ved oni chcú zarobiť!!!!!!!!!! A predal som za ovela lepšiu cenu
ešte že tu je mudrc kus hoviezího
čítal si článok? nič ti to nehovorí?
od teba to sedí :-)
a - kde to skončí??
asi videli film- 300!
a čo mladé zutekalo a komik bude dalej žobrať po svete. Ešte by sa mal pozrieť(ale to nechce) kde miznú zbrane, miliony...... čo vyžobral
vieš aj niečo svoje- či len- kámoš vravel?
akási zlosť!? hlupák, debil........ mali by ťa vymazať
Odporúčame