alebo cenu za ekonomiku, mier, zdravotníctvo..........?
alebo cenu za ekonomiku, mier, zdravotníctvo..........?
a hnusná čína dotuje svoje EM
+++++ a budeme dovážať suroviny spoza velkej mláky- ekologicky
si zablokovaný?!
ked niekto obhajuje svoje(štátne) záujmy je kolaborant a ked niekto vydiera a kolaboruje záujmy spojenca(EU) je hrdina!?
to sa už nedá
na mestá obce padla bieda- tak si musia zvyšovať platy odmeny.......... a nám poplatky
nula si ty a certifikovaná
oooooch bože!
nepij- veľa drístaš
my, my- nie a nie precitnúť a vnímať reálie-prečo?- asi to niektorým takto vyhovuje- dávať(nie zo svojho) a podporovať zabíjanie a nie riešiť ako to ukončiť
europa ešte stále ostáva stratená kdesi v minulosti a nie a nie sa prebrať
hrdinovia? :-) máš to popletené. Aj ked s tými ostatnými príživníkmi máš pravdu
na ukrajine nič nebolo a ani nie je v poriadku- už dlho
len ty nič nepochopíš
:-)) ved daj- a môžeš aj ísť pomôcť
a pani brigita je ukotvená kde? nalavo, napravo či vo vzduchoprázdne?
že ty si stratený v čase za to on nemôže
Odporúčame