táraš a kecáš
táraš a kecáš
:-)))) takže nikdy
+++++++++++ lesy pribúdajú
spolupracovať rečami dovtedy kým nedôjde na lámanie chleba- až sa nakoniec nedostanú(zas a znovu) do NR
tým v opozícii sa dobre tára- to chcem, to nechcem, to má byť tak.................... ale nechápu že vo vláde by aj museli za niečo zodpovedať a s niekym spolupracovať a brať do úvahy aj jeho požiadavky. a nielen nezáväzne tárať
:-)) bejvavalo
nebudte antisemiti
tebe pod mostom je to jedno
EU ešte pridá- za demokraciu všetko
nie každý žije ako ty
a ty si už iste tam
tých biednych ludí?!
len čo s ním o 3 roky?
zastaralá bratislava v zastaralej vitare
Odporúčame