ozval sa pán zemegule a okolia :-)
ozval sa pán zemegule a okolia :-)
akosi sa s tým policajti bavia- na západe rovno odbavia
to foto je miesto na bývanie- či nejaké smetisko?
ale ved oni to zmenia- sľubujú nám to už od mečiara
je to zlé v tomto pol. systéme ak je vláda, vládnutie závislé na jednom, dvoch nenažrancoch- a nielen teraz- celkovo. Chcelo by to zmenu pol. a vol. systému
nevieme čo ideš robiť
tí nevedia kde je sever a čo by urobili na Slovensku a nie že v EU! lebofico nestačí
na zdravie borovička!!
zober loptu, neber drogy!!
majú šťastie že to tak dopadlo lebo by volby vyhlasili za neplatné, alebo by prišlo bombenie
a ešte nie tak dávno chcel dodávať EU elektrinu a zastaviť plyn- a teraz ho zhána dookola kde sa dá-a zakolko ho netrápi- ved to on neplatí. A mudrci z bruselu len dotujú a čumia čo sa to terazky deje
+++++++++++
+++++++++++
Odporúčame