ale ukrajincom sa tu celkom páči
ale ukrajincom sa tu celkom páči
a čo robí eu brusel sa ti páči? si s tým spokojný?
a prečo terazky nekričia že nás ťahá do emeriky??
škoda hádzať perly sviniam
oni si vytvoria nejakú svoju realitu a tú podporujú a ani nevidia ako beží ostatní svet- ako tí v bruseli
mala to robiť a nie pochlebovať a podporovať vojnu banderovcov
a ty radšej s banderovcami
ty si celá bradavica
ten ani nevie čo to je
takých je mnoho- už ho majú na háku
ak by to tak malo byť tak sa hlas ani nedostane do NR- a ani Sas
táto entita iné nevie len- troll a peniaze
niekto je zdroj- no valdis je uj
len nenormálny valdis žuje seno
ked to doje...džubal pacient a spol.
áno- na UA!!!!!!!
Odporúčame