rusov odsudzuješ- amíkom sa strkáš!
rusov odsudzuješ- amíkom sa strkáš!
a čo na vyspelom západe?
čo robili amíci napr. vo Vietname? napalm, chemické zbrane, vraždenie..................!!
také lahké nechápeš- oni EU a ona(EU) usákom! :-)
- za keľo peneži? všetko niečo stojí! nie každý si to môže dovoliť a kedy sa to môže dosiahnúť?
je to ako s našími progresívcami- oni sa klanajú EU, ona usákom
si velký optimista. a vieš kto je optimista
ludí väčšinou nezaujíma vraždenie zabíjanie po svete- tunajších ešte tak na UA- lebo je to nedaleko. ináč to majú na háku. ked tak len kvôli dovolenkám, cenám- ako je v článku. a taká gaza, irak, iran............ na to kašlú
ty a myslíš? :-)
fandíš ukrajine? nemala by sa vzdať?
to je spojenec? :-) to je vydierač a vrah!
to píše ten pravý. tebe sa nikto nevyrovná!
to je ich zábava
asi nepotrebujú fanúšikov- "hrajú" si pre seba- aj tak dobrá výplata chodí.
kedy už prestanú s tým vraždením? kedy sa už ozve ostatný svet a kedy uvalí na vrahov sankcie?
čítať tvoje táraniny
+++++++++++
ako bolo vo filme- budete brať studené obklady! ale môj p. doktor povedal - teplé! ale ja hovorím- studené! :-)
a lekári o tom vedia? mám skúsenosť- jeden lekár mi niečo predpísal a druhý povedal- ale to s tými čo beriete nesmiete brať!
Odporúčame