zbytočné úvahy- ved tam iránskych "teroristov" ani nepustia
zbytočné úvahy- ved tam iránskych "teroristov" ani nepustia
a tak to už dnes tam aj funguje
ešte by to chcelo pexesso
+++++++++++++
čo to tu vypisujete? ved slovensko je daleko posledné
už sa preber z tej borovičkovej opice- už máš delírium
na teba sa nechytá- hovnomet
a koho zabíjame?
on nemá mater- on sa len tak vyliahol
a ako to zničili? krtkom?
kecy, drísty- ako je u nich zvykom. a slávna EU tichučko a pritakáva
vatník- zase si dezorientovaný?!
:-)) mesiace to pripravovali
o čom teda "rokovali"?
kde je- resp. bola vojna?
blokovaný tatran tu vypisuje svoje výpotky! dávno mal byť blokovaný!
Odporúčame