ku iránu, zabíjaniu kade tade nič?
stále však sú výnosy vyššie ako doma v punčoche
len aby ešte najmúdrejšia EU nechodila s prosíkom do moskvy
octávia? to ešte existuje?
t.j. klanať sa EU a niekam sa jej strkať!?
dajme im právo voliť poštou
chcú rozhodovať o krajine, no nemajú čas a chuť tu prísť aspon raz za 4 roky.
kto uvalil sankcie?
a donald sa s ním objíma
nemohla by sa volať- nemecká?
len terazky nevieme na ktorú! ostáva snád len čína
odkial bude brať ropu slávna EU? od usákov? ved skolabuje!
cena ropy stúpa- rusi viac zarábajú
nech sa usáci a nosatí stiahnu a bude mier
dnes hovorila nejaká jar- odstrihnúť a odstrihnúť. len nepovedala kde sa napojiť!? asi do emeriky!?
Odporúčame