ani tvoje
a mal pravdu. juraj hral výborne len prvý zápas- potom zanikol v priemere
tiež neviem prečo je tam
apky, účty, mobily.... už sa človek bez nich ani nie ...toto.
neviem čo bolo také skvelé na Slafkovskom- boli tam aj lepší, snaživejší
ale prečo?? nevieš?
ved môžu robiť!
skoro ako ty lebofico!
a tebe len ked kradne lebofico- ostatní ti nevadia
ešte prežúva seno
rozhoduje to čo má medzi nohami- a nie čo má v hlave?!
a to všetko pre skorumpovanú UA, ktorá si pred vojnou nevedela urobiť poriadok a ani žiadne záväzky so slušnými štátmi. dokonca sme museli vybudovať nepriechodnú a stráženú hranicu. a terazky sú najdemokr. štát- vzor pre celý svet- aj so zlatými záchodami.
++++
avšak čo robili- hrali posledné 2 zápasy za veľa nestálo. žiadna akcia, nahrávka, spracovanie puku....
+++++++++++++++
to nie je len pri,itív- on je aj b.b!
ty si riadny b.b!
Odporúčame