+++++
dacia už nepredáva lacné jednoduché autá?!
kto má elektriny na rozdávanie?
+++++++++
len prečo tu dávajú tie kecy?
komu niet rady, tomu niet pomoci
čo by z neho vyliezlo? toto čo tu? :-))
ešte jedno esso si zabudol- remiškompu!
kto by ho chcel? ešte tak igiot
ozval sa bl,ec. ako dlho?
dúfam že pôjde do basy
a toto píše senožer pri válove! :-))
ako málo stačí bl.covi ku šťastiu. koho ty vytočíš? iba tak svoju utrápenú rodinu. ešte posiela deťom svoj dôchodok, či sa už zamestnali?
kde máš nejakú ruskú propagandu? u vás v osade?
podsvinča- nič nevidíš, nič nepočuješ- len omielaš nejaké progresívne kecy
ty si občan akej krajiny?
aj vrece zemiakov bude lepšie ako matelko s PS
a ministerka remišová to už vie?
Odporúčame