nič si zase nepochopil- usáci majú o knnkurenta menej
nič si zase nepochopil- usáci majú o knnkurenta menej
nie je niekde "teplé" miestečko?
moja reč ++++
tí na druhej strane zase toho ukázali- prerušovať a vykrikovať- to im ide
takých miest je viac. život sa presťahoval ku nákupným centrám mimo námestí
za to ty si :-)
to vieš- táraš. russi a fico!!
rusi sú už tu- daj ešte lebofico!
kde to bolo? ved tí z PS vedia len prekrikovať a prerušovať. nič konkretne nepovedia nie za hodinu ale nikdy
++++++++++++
kecy- na Slovensku žije 5.5 mil. občanov
:-) tak ako vieš čo tam on vidí?
mnohým sa nechce makať, dodržiavať prac, dosciplínu, chodiť do roboty- no nároky sú vysoké(a ludia slabí).
čo robíš- inluencerku- a popri tom? nič!
takže má vlastne pravdu!?
nemá to každý ako ty
Odporúčame