no neviem či si dobre pamätám ale kdesi písali že citrusy večer nepiť
no neviem či si dobre pamätám ale kdesi písali že citrusy večer nepiť
nie každý žil v osade ako ty
ale je mudry oficiálne rozvedený predseda kdh
zrušiť min. športu! či?
trh všetko vyrieši
no nepoznali- a čo? všetci ju musia poznať?
najlepšie to funguje- na čierno
nie je každý ako ty
a čo to bude ked dobijú NATO?!
nepite to- je to jed
netáraj a študuj fakty
nikto to u seba nechce- najmä aktivisti a ochranári
no predsa progresívnym elitám
chudáci mladí- nič nemajú, doma nikto nie je.............. kecy. čo by chceli, potrebovali? dovolenky, internet, psíkov............ nič záväzné, žiadne povinnosti!
pekne si sa pomenovala
žiaľ- čo si zvolili(aj ked ani to už neplatí) to majú
Odporúčame