najslabší boli rozhodcovia
najslabší boli rozhodcovia
rozmýšlaj aspon trochu!
ten tam máš ty!
zabudol si na ruskú
musíme zvýšiť dodávky na UA
ale blbé bačovské reči žiaľ áno!
pre ludí(slušne) ako ty je potrebné nadávať, klamať, byť vulgárny
a to chodí na preventívky nízke % ludí. ak by začali chodiť vyššie % tak by sa tam vôbec nedostali- ani tí čo to súrne potrebujú!!
ked to urobil kamenický tak sa progresívci išli po..toto
a čím ručí ta múdra únia? tvojimi kecami? rozdáva- najmä na UA- no nie zo svojho
závidíš? makaj- a slop!
žilinka je až teraz po funuse akýsi múdry- kde bol ked sa zákony schvalovali a prečo nepracuje aktívnejšie a nevyšetruje?
hlavne že ty si normálny a ty to zachrániš :-)
ty si sa stretol s ficom? máš svoj názor?
možno rokami dostane rozum! takých tu už bolo.
kde bol tento pán doteraz? aj v r. 20-23, aj ked navrhovali tieto zmeny, zákony....?
++++++++++++++
Odporúčame