obidvaja máte pravdu- no kapitán už od strachu že sa viac nedostane do parlamentu vymýšla dalšie a dalšie koniny. už ked zavádzal min. dôchodok som tvrdil- nejaké hlasy získa, no dalšie stratí! kde je zásluhovosť? najskôr by mal urobiť poriadok v platení odvodov- čierna, šedá ekonomika, podvádzanie, optimalizovanie....... a až potom rozmýšlať o niečom takom. niekto si celý život podvádza, neodvádza odvody(aj ked je pravda že sú vysoké), užíva si a potom vyplakáva že má nízky dôchodok. nalskôr treba v tom urobiť poriadok- aj vo výške odvodov. štát tam zarába obrovské peniaze. a podobne v daniach z palív.
PORIADOK!!!

