vitajte- spolu to zvládneme!
neverím tomu- kto by takých bl--ov platil?
niekto chce 3.svetovú!?
o valdisovej chudere
- západ? :-)
taká podpora starému komunistovi!? a čo na to vyspelý zápaf?
teba senožer už nikto nepotrebuje a nebude ťa zvážať- len si tam pre krmelci prežúvaj a nemiešaj sa do veci dospelých
akého by si mal vybrať? porad mu- všetko sa rúca. a v berlíne to tiež padá
a to ešte nikto nespomenie to neustále dobíjanie(aj doma) furt s tým káblom. Natankujem raz do mesiaca a pohoda. A podobne stres s nabíjačkami okolo ciest- kde je, kolko stojí, je volná............
prečo by niekto menil motor? ved sa dá opraviť, generálkovať.......!
preber sa!
reč je o batérii nie o motore
pochopte konečne že bývam v rodinnom dome, kúrim plynom, elekt. samozrejme a dostal som energošek a hned aj ročné vyučtovanie za plyn zvýšené skoro o 20%
ty si už dávno trafený- gratulujem.
no vidíš- a tebe nič nepomáha.
ten dezo michalka tu dnes spadol z čerešne! ako si môže pamatať niečo niekolko rokov dozadu?
aký argument si počul od malej čivavy?
jeho to prejde, ale matelková igiotina matelka nikdy neprejde!
Odporúčame