no a? ved aj ty si progresívny! či?
no a? ved aj ty si progresívny! či?
nepravda- mám plyn a elektriku a enšek som dostal! a aj zvýšenú cenu za plyn.
že sa nehanbí a nevie ovládať
malá čivava šteká a šteká- len nevie čo!
pomoc dostane cca 90 %. to je počítané v objeme penazí či v počte ludí- t.j. počíta sa aj 2,50?
energošeky sú za teplo a teplú vodu?! dostal som aj ja v rodinnom dome kde si kúrim plynom! a aj výmer za plyn a cena mi stúpla takmer o 20 %! nie je v tom haosss?
ožobračili celú europu, prišli o miliony ludí a čo dosiahli? mali o tom rozmýšlať predtým!
senožer- vieš čo píšeš? ktorési môžeš posťažovať?! ako vôl!
nefandi si- ty nie si polo- ty si celý!!
ohýbaj ma mamko.............! lebo neskôr budem ohýbať ja teba!
babička by už mohla ostať doma a opatrovať vnúčata! vraj to pomáha.
:-)) ved s radiátorom sa to ani nedá! :-)
ako kedy. záleží aké vnúčatá sú a ako sú vychovávané doma
teraz chceš súkromie? už sa nechceš predvádzať na verejnosti?
a čo Gaza???????????????,!
rozbijajte ten zlepenec!
debilko kubo- už ti mamka dala kakauko?
andrasy bol a je len humorista! nemontuj sa do politiky!
ten už toho natáral!!!
Odporúčame