rastúci záujem? či poriadny zárobok(dotácie)?
rastúci záujem? či poriadny zárobok(dotácie)?
rozpredali(rozdali) zlaté nosnice štátu a teraz tu štekajú!
možno je pre Slovensko vzácnejší a potrebnejší ako táto osoba
nová sibyla?!
pomoc- zavolajte jej psychiatra!!
nemala byť energopoukážka len za teplo- a ostatné za plyn nemalo byť zohladnené v cene?
tomu sa ani nedá rozumieť- príde žebrácka eneropomoc a poriadné zvýšenie
kto rozmýšla o znížení spotreby nečakal na to doteraz. a preto aj podpora obnovy ide väčšinou pre lajdákov ktorí na to kašlali
dajte MY rozum kvičí nazzek
nervozny nemec?
ach ta láááska nebeskáá! :-)
málo toho vieš- niekedy aj bolí- a veľmi!
z ukrajinskej strany žiadne pochybenia, všetko v pohode? ani pred rokmi, ani teraz? a čo zákazy ruského jazyka, upalovanie v Odese, zabíjanie detí............? UA hotový raj- žiadna korupcia, žiadny útlak......!
kdesi vedla píšete ako sa prepadla sledovanosť
neboj sa- všetci chápeme aký si hlúpy!
Odporúčame