a ty tu nezavýjaj a bež do prvej línie
a ty tu nezavýjaj a bež do prvej línie
+++
nejde prenajať?
zabudol si na donalda
aké vojny prežila? Karol- si slepý alebo nevidíš- čo sa deje?
ticho? nikto nenapíše že to vláda urobila dobre?
škoda čítať! raz čítam ako sa dohodli, clá nebudú, druhý raz že idú dane zvyšovať.....................
vo firme na nich jazdí kde kto a nabíjať nie je čas a nemá kto
práve s plug in to nie je také isté!
ien komik sa mal starať o krajinu, úplatky, ale aj o medzinárodné dohody, zbrane..... už dávno pred vojnou- a nie teraz sa hrať na múdreho a neuplatneho demokrata
čo je to EU?
pravidlá sú tu červeným písmom- no sama pravda ich porušuje!
prečo by nemohla? ved do zákopov berú aj ženy!
energie môžu byť aj ruské? či?
ale sám žobroní o plyn- aj ruský
tvojich isto nechce
Odporúčame