vtedy som hovoril- načo berú tolké miliony vakcín? vedia ako vírus zmutuje? ako dlho budú účinkovať? kolko x sa bude treba očkovať? .........................?
to sa nedá ináč nazvať ako-blbci, alebo kšeftári?
vtedy som hovoril- načo berú tolké miliony vakcín? vedia ako vírus zmutuje? ako dlho budú účinkovať? kolko x sa bude treba očkovať? .........................?
to sa nedá ináč nazvať ako-blbci, alebo kšeftári?
mali ostať bývať u bohatých rodičov(dedičov)
môže- ale nech sa nemieša do jedla
normálnych to netrápi
poklaknime!!
a podobne aj vulgárni diskutéri
aj ked do Košíc je to blbosť- radšej sadnúť do auta!
menia sa zimy, menia sa zvieratá
máš to celkom dopletené
a de.ilko ako ty také niečo ešte nezažil- len tu tak vypisuje spoza Pc svoje kecy
ale je! a veľmi často! dám mu mobil a mám pokoj(pre seba- na čítanie, spanie, na Pc.....) - nech ma decko nezabáva!!
a ty b.b, ale žiaľ nie jediný, je vás tu viac
kubo kubo beda ti!! kolko máš rokov? táraš a kecáš dookola svoje výmysly
pekne si sa opísal- neužitočný i.iot!
a ty si idiot a ešte aj certifikovaný od prirodzenia
nenašli- budovali strážené hranice!!
Odporúčame