mal by mať! a aj jeho rodičia!
mal by mať! a aj jeho rodičia!
najkrajšia slovenka?? :-)))))))))))
ako sa dá robiť manuálna práca "z domu"? čiže ide len o rozmaznané kancelárske krysy??
ked dáva na spravodlivú UA, ktorá ani v eu nie je, tak môže aj na Slovensko
a rekordne rastie počet podvodov pri nákupoch
ten je tupý jak poleno- ako môže chápať také zložité počty?
stojí- ale minule mala na mále
to tam majú takú tradíciu!?
môže byť aj ruská??!
a pre teba povinnú psycho liečbu a pobyt na samotke bez prístupu ku internetu
tak tu nevypisuj
10 dní mrazov?! to majú ludia krátku pamäť!?
mnohí by aj mali z čoho platiť- no nedajú štátu nič, a tí ktorí to nevedia nech idú robiť niečo čo vedia! len čo to je?
to je fakt zlé- psychiater je najdrahší!!
chorí ludia by sa mali liečiť!!
prečo? štát tieto peniaze nepotrebuje- a podporí lajdákov a špekulantov? či má málo úradníkov a nestíhajú??
kecáš a táraš dookola! kolko máš rokov- 12?
Odporúčame