a tak sa mínajú peniaze zbytočne- a to ešte nepíšete o školách so spoluobčanmi- na kdejaké blbosti- a zbytočne
a tak sa mínajú peniaze zbytočne- a to ešte nepíšete o školách so spoluobčanmi- na kdejaké blbosti- a zbytočne
za to si tu ty
:-) vyber ruku z nočníka
kedy na nu platila??
prečo to robíš?
kedy ich posielal? v poprade? ved to chcú oni sami
kde, kedy? a s podvodníkmi je treba urobiť poriadok
kde je aspon slovo kritické voči ženám- dámam, ktoré sa vyjadrujú ako z III-tej cenovej skupiny? či až nabudúce?
koho ešte amíci nebombili nech sa prihlási na lampárni
sám sa svojími kecami ukazuješ aký si deb..
amíci si robia priatelov po celom svete
ved sa pekne zasmej(zarehotaj) a bude ti lepšie. nemôžem to počúvať
ani jedna modrá vláda nedovládla do konca vol. obdobia!!(modrá- nie múdra) prečo asi? žerú sa ako psi!
to by bola vláda- PS, KDH, pacient a plešatý dezolát(dosad si ktorého chceš) :-))
ale splácajú to a ešte dlho budú splácať občania EU
ale napriek tomu úspešne riadil nováčikov
to sú oni, to je tá demokracia!! zabíjajú kde chcú, koho chcú- bez súdu, bez rozsudku!! lebo sa im niečo zdá! a svet mlčí!!
tebe je smutno za pacientom a spol? si v poriadku? aj taký ludia existujú? rišo- si vrah, zober lopatu a chod pochovávať!!
Odporúčame