a peneži bude dosť?
a peneži bude dosť?
podme, zachránme amíkov, kupujte ich ropu, plyn, autiaky, zbrane.....!!!
netáraj! kedy si tam bol? a kde- v DEtroite?
usáci už majú rozpočet na budúci rok?
strašná tragedia!!
nebola to astma??
jeden za 18, druhý bez 2 za 20!
počul si o tom ako sa to počíta?
vieš o tom niečo ako sa to vypočítava, či si myslíš že len podla toho ako sa komu prisnije??
veru- Gorila
ty si si pozrel a aj tak ti to nepomohlo
niečo si prečítaj a skús aj chápať písaný text!
bl.če :-))
darmo je hádzať perly sviniam- teda tebe. darmo ti tu vypisujú ako to bolo- ty si ideš svoje- nič nevidí, nič nechápe- len melie a melie!! typický PS-ák
ak nie sprostých tak akých? prospechároch, korupčníkov, sabotérov.................??
a tak je to aj miestami na Slovensku- všetkého(aj dobrého) veľa škodí
ale rehoce sa strašne!!
Odporúčame