:-) ale ceny energií neurčuje kalinák
:-) ale ceny energií neurčuje kalinák
vieš ho.figu a táraš- na vidieku je vela a vela takých ktorí makajú za min. mzdu- alebo pár € nad- napr. predavačky, upratovačky....... a nakoniec- aj takí SBS-kári- ak by nerobili nočné, víkendy, tak nedostávajú ovela viac. a ak by nebola stanovená a zvyšovaná min. mzda tak by dodnes robili za 300 €
od teba nikto nič nechce! škoda hádzať perly sviniam!
ked tieto hlúposti píše nič ako ty- to je smiešne
kedy vysloviš nejakú kritiku na miliardy pre príživníkov ktorí nič nevytvorili(okrem detí) a všetko dostanú na podnose- podpory, byty, inž. siete..... a za pár rokov je všetko fuč vybývané?! ale že dôchodcovia dostanú len dorovnanie podla inflácie ti vadí! nezávid svojím rodičom a st. rodičom ich biedne dôchodky po desiatkach odrobených rokov
ako pomohlo rozpredať(rozdať) zlaté nosnice priemyslu, ako pomáha optimalizácia výdavkov, čierna, šedá ekonomika, vývoz miliárd z podnikov za hranice.....................?? čo je stratové zlikvidovať a nech ludia dalej od blavy zakapú!
darmo budú všetci podnikať ked budú v strate
pre jednoduchého všetko jednoduché! a čo heger a odor? tiež príliš jednoduchí?!
táraš a táraš
mal som kámoša ktorý mal raka a lekár ho poslal na MR- objednali ho o 2 mesiace. už ho niet!!
ale to spravili priatelia zo západu
no vidíš- o tebe to už dávno vieme!
tak prestan tu tárať svoje vidiny
poslal si akosi málo! čo sa bojíš že to ukradnú??
ale ak nebude tak ty budeš vojnový štváč! a čo sa robí s nimi?
alebo komik a jeho kámoši! :-))
ale prečo?? nič nechápeš- ani písaný text
palestínu už uznali?
a peneži bude dosť?
Odporúčame