ved je len obyčajný senožer- ale nie baran
ved je len obyčajný senožer- ale nie baran
to je ten problém- blejt si nemôžeš kde chceš- otravuješ život spoluobčanom
cestovanie do práce? to tolko zarobí??
len kto dá tebe do hlavu rozum? ani lievikom ti nenalejú!!
ak cestuje amík 20 hodín- stále môže byť "doma". ak europan tak môže precestovať niekolko krajín
lajdákov a podvodníkov je potrebné konečne riešiť
on si "myslí" ze jeho maštal je civilizácia
no a? nemali súhlas?
za to ty si múdry ako z roku 20100
si si vybral čo sa ti hodí
vidíme a počujeme ich teraz-a nič moc
ale aj opozícia by mala niečo vedieť o živote-reálnom- a nielen tárať a hejtovať
++++
ako povedal uhrík- aj v eubruseli je to stále len o UA.nie je čas na EU
najpredávanejšie auto v europe je- dácia!!
Odporúčame