ešte že nám to slušný dezolát slušne vysvetlil
ten eubrusel sa riadi asi podla našej vlády- daj, daj!
v tých ich cenách sa nevyzná ani on
celý život odvádzať štátu(ak si nepodvádzal a robil) a potom žiť zo svojich prostriedkov!? čudná matematika
kde sú teraz tí mudrci tu v diskusii čo nám dávali po havarii u nás česko za vzor? tichúčko- ani nepípnu!
ako teba? si ok?
fuj- dcera mu sedela na kolenách! hnus!!
prečo, načo sa to vôbec oblieka? žiaľ- musí to ešte stihnúť- roky ju dobiehajú
mladým- aj tým tu v diskusii- sa nechce makať(len závida seniorom aj odmakané roky, aj choroby a osamelosť)- ani v robote, ani doma- ešte tak chovať psíkov, chodiť po dovolenkách. idem vandrovať po svete, ukazovať sa na nete a nechať si za to platiť- len nie trochu odriekania, roboty, slušnosti a úcty
zobud sa- rok 89 bol už dávno. už musíš makať ty. prevážna väčšina všetkého čo tu je je z roku pred 89.
mnohí ZTP dávno robia- len na čierno- nie je to evidované
kto je rytmus? nejaký spoluobčan? darinka sa musela potešiť
za tri roky nič nevymysleli- len ládovať zbrane a peniaze- a teraz budú škrtať! som... idealisti
tebe poriadne haraší!
podal si TO? či len táraš?
vulgarizmy a nadávky tu doniesol pacient z TT
a mladý chren môže?
nepravda
Odporúčame