to je armáda- nejsou lidi, nejsou prachy- ale sú silné reči komika
to je armáda- nejsou lidi, nejsou prachy- ale sú silné reči komika
riadna blbosť!
fuj- hnus!!! mladý a spr.stý koloseum tu vypisuje vulgarizmy
stačí predsa milion sledovaní na nete! načo robiť?
ty veríš rusku? komu veríš?
čo je to volby? načo sú volby? a najmä na UA? vsjo jasno
aj na jednej adrese môže žiť viac domácností
ešte že opozičníci niekedy robotu videli(z rýchlika) a dokonca aj titul získali falošne podvodom
tak prestan kradnúť, vypisovať tu a chod makať!
beznádejný prípad! škoda donho investovať čas a peniaze
prichádza kríza starého veku
nestihli- bolo to velmi krátko- a potom rozbili vládu(ako vždy)
z nemecka ku chudobným slovákom, od slovákov ku bohatým spoluoobčanom. kolobeh v prírode
senožer- ved to píše o tebe r. 1950 :-)
Odporúčame