Chcem sa rozviesť,
mal som rodinných priateľov.. kamaráta s manželkou a dvoma deťmi.. on nepil, nefajčil nechodil po krčmách živil normálne rodinu. žena x rokov na materskej.. dobre sleduj.. ona sa po 12 rokoch manželstva zamilivala do svojej dávnej lásky zo základnej školy.. ten mal tiež svoju rodinu.. obe rodiny sa rozviedli.. a tí dvaj azačali žiť spolu.. jej manžel.. môj kamoš asi 4 roky po rozvode dúfal, že s ak nemu vráti.. lebo ten druhý je sukničkár.. vieš čo mi povedala ona?? aj tak by som ho opustila.. lebo bol nemastný neslaný,.. miloval ma.. všetko robil čo som chcela.. ale nedupol si.. necítila som že je to rozhodný chlap.. a ako to dopadlo?? z toho druhého sa vyklul žialrivec, vydržalo im to asi 4 roky a ona ho opustila.. a kamoš... si našiel novú manželku s ktorou žije normálny život.. pre tú nie je jeho láska slabosťou.. ja som ženatý 32 rokov.. a nemenil by som, aj ked som niekedy riadne nasr.. tý.. život je sviňa.. ale je náš.. tak ho teda žime....