ja nemám v rodine teplého... a poznám jedného.. pritom poznám asi 5000 ľudí.. takže?? a hádzať kameňom nemám prečo.. čo je toto za somársku výzvu?? ale že by som chcel aby mali rovnaké práva pri výchove detí ako hetero.. to asi nie.. v ekonomickej oblasti spolužitia.. nech sa páči.. ale v rodinnej?? NIE. prečo?? no predstavme si na chvíľku.. že by bolo 99% tých gayov a lezieb.. a teraz sa položme na otázku... ako by prežilo ľudstvo?? ak odpovieme ž ev pohode.. tak by mohli mať všetky práva rovnaké.. viac nemám čo k tomu dodať.. ak nemôžu zabezpečiť to čo herero páry.. tak ani nemôžu mať presne rovnaké práva.. lebo ... som to asi jasne pomenoval prečo..


