pozor.. zasa to nie je zle napísané.. len veľmi ideologicky namazané na jednu stranu.. autor zabudol n a základný fakt.. že zlo a vraždenie nevynašli komunisti.. dokonca ho nedoviedli ani k dokonalosti.. príklad s kalašnikovom.. je síce pekný..ale.. ak by aj kalašnikov nevynašiel svoju zbraň.. to neznamená že by teroristi a banditi po celom svete nemali čím strieľať.. strieľali by rovnako iným typom zbrane.. a tak pripisovať ich terorizmus práve autorovi "akčka" je neopodstatnená somarina.. je to len ideologická rétorika.. nič viac.. takže ten patetický záver stojí na čistej ideologickej nenávisti autora proti červeným a nie na faktoch a ľudskej podstate.. tá je krvilačná po celom svete a nielen v severnej koreji či rusku.. VŠADE..každá veľmoc baží po svetovláde.. británia to mala pod palcom skoro 300 rokov.. terazky sa snažia amíci.. rusom už zmehlo.. prvý globalizátor moci bol rím.. aj Džingischán nebol malý.. ale usa sú najdokonalejšie.. zatiaľ zatvárať oči je detinské


