al etomu klamaniu sa hovorí POLITIKA.. si predstav že KDH sľúbilo ratifikovať vatikánsku zmluvu.. a??? si predstav že SaS sľúbila zlegalizovanie marihuany.. A?? zrovnoprávennie manželských zväzkov rovnakého pohlavia.. a?? kde to splnili?? fico sľúbil istoty, dzurinda dvojnásobnéí platy.. A??? KDE TO SPLNILI??? TOTO SA VOLÁ POLITIKA.. Obama dostal nobelovu cenu za mier.. lebo niečo sľúbil A??? jeho vojská vymenil pod svojim dohľadom za naše a iných štátov.. a ľudia tam mrú stále.. toto je politika.. prečo to vyčítaš práve janukovičovi?? nič iné nerobí, len to, čo je zvykom všade vo svete.. sľúbi a nedodrží.. nič výnimočné za čo by mal padnúť.. to by museli padať vlády a prezidenti všade vo svete neustále..


