prepáč fúrik..ale trepeš somariny.. takže.. dám ti príklad.. v 1975-85 dával štát nenávratnú pôžičku stavebnkom na výstavbu domu.. bolo to asi 180 000 KČS.. a si predstav.. z ato sa postavil CELÝ DOM.. 5 izbový.. poznám kopu ľudí čo to za tú pôžičku postavili.. a NIKTO im nedotoval ani prácu ani materiál.. takže??? drustevné byty sa kupovali za 25 000.. splácal si podiel.. a bol tvoj.. po 20 rokoch..odkupné ceny?? okolo 10 000... cena za ktorú sa POSTAVIL vtedy BYT bola skutočne asi 40 000 KČS.. ŽIADNYCH 400-500 ako píšeš ty.. koľko máš rokov?? píšeš len z počutia?? alebo si už tak starý že si to nepamatáš?? ja mám 53 a pamätám si.. mne je teraz omnoho lepšie ako bolo vtedy.. nevelebím ten režim.. ale zasa o nom nebudem ani ÚČELOVO klamať ako to robíš občas ty.. ano už si mi spomínal že máš na to dôvod.. ale to ešte neznamená že musíš KLAMAŤ.. nie všetko bolo čierne.. ako ani teraz nie je všetko ružové.. bud realista.. prosím..


