sledujem grigara niekoľko desaťročí.. pamätám si ho z priamych prenosov výstupu človeka na mesiac.. potom bol dlho zakázaný.. u hríba býva často.. a nemal som pocit že j everiacim v boha.. len pripúšťa, že je maličký časový priestor v procese vzniku vesmíru...ktorý nevieme vysvetliť..a ten nie je veľký.. a že maximálne tam by mohol byť priestor pre boha.. takže si nemyslím že on je veriaci.. janko.. je to dlhé.. a vyžaduje si to veľkú pozornosť.. od tých jehovistov, ktorých tu zrušili by si si mal vziať jeden príklad.. krátke stručné jasné.. radšej rozdeliť na dve tri časti.. ale nezahltiť dĺžkou.. potom sa väčšina čitateľov stratí.. inak oki.. tí čo dokazujú pravdivosť viery, zabúdajú že viera a jej pravdivosť sa nedá dokázať.. akonáhle by si ju ekzaktne dokázal.. prestala by to byť viera.. ale prešla by v axiomu.. a ich správnosť sa nepreukazuje.. berie sa za všeobecne platnú.. :) ateizmus je skúmanie a vývoj.. a to je charakter ľudstva... HĽADANIE a to neustále.


